Мережевий режим 27000 люмен, акк. Режим 5000-20000 люмен, вбудований з/в, мережевий кабель 4 м, 2 колеса, захист IP56, 1 акк. 6 Ач., з/в, картон TRUEVIEW™ освітлення високої чіткості: до 27000 люмен у мережному режимі та до 20000 люмен в акумуляторному режимі для освітлення майданчика та окремих зон Можливість повертати світловий блок у різних площинах дозволяє користувачеві направляти світло туди, де це необхідно Висока мобільність, забезпечена двома колесами з підвищеною прохідністю та зниженою масою (48 кг). Щоглу легко переміщати по сирій та нерівній поверхні будівельного майданчика Завдяки електроприводу, щоглу можна розкласти менш як за 10 секунд. Щогла висувається до 3.10 м і витримує вітер до 55 км/год. Для роботи в найсуворіших умовах будівельних майданчиків щогла освітлення MX FUEL™ оснащена високоміцними лінзами з полікарбонату, що забезпечують високу протиударність. Герметичний акумуляторний відсік безперервно захищає акумулятори від впливу навколишнього середовища Вбудований функціонал ONE-KEY™ для налаштування, відстеження та керування з мобільного телефону. Це дозволяє легко встановити час роботи, що підлаштує світловіддачу для забезпечення постійного освітлення під поточне завдання. Це також дозволить відстежувати рівень заряду акумулятора та знати, коли необхідна підзарядка Вбудований зарядний пристрій MX FUEL™ дозволить заряджати будь-який акумулятор MX FUEL™ у мережному режимі Ступінь захисту IP 56 Технічні дані Висота (мм) 3100 Місткість акумулятора (Ач) 6.0 Клас захисту IP 56 Кількість акумуляторів (шт) 1 Світловий потік (люмен) 27000/14000/7000 Система MX FUEL Тип акумулятора Li-ion Тип лампи Світлодіод Вага (кг) 48
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Вид изделия | LED прожектор |
| Цвет | Красный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Форма | Прямоугольная |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Угол рассеивания | 120 град. |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Источник света | LED module |
| Мощность | 250 Вт |
| Цветовая температура | 5000K |
| Степень защиты, IP | IP54 |
| Диапазон работы | 8 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 1200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | Акумулятор |
| Категории товаров 3 | Щогли освітлювальні |
| Категории товаров 2 | Світильники |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
Информация для заказа
- Цена: 309 291 ₴





