Виробник EnerSol Країна-виробник Китай Тип запуску ручний стартер Габаритні розміри, мм 615x440x440 Двигун EnerSol Модель двигуна ES-210G Кількість циліндрів двигуна 1 Об'єм двигуна, куб.см 210 Потужність двигуна, л. с. 7 Номінальні оберти двигуна, об/хв 3000 Напруга генератора, 230 Частота 50 Коефіцієнт потужності 1 Номінальна потужність генератора, кВт 2.5 Максимальна потужність генератора, кВт 2.8 Номінальний постійний струм А 8.3 Номінальний змінний струм, А 12.2 Функція зварювання немає Тип генератора однофазний Охолодження двигуна / генератора повітряне Матеріал альтернатора медь Паливо бензин Об'єм топливного бака, л 15 Витрата палива, л/кВт·рік 0.31 Ступінь захисту IP23M Рівень шуму, дБА 95 Виконання відкрите Вес, кг 40 Комплектація ✔ Стабілізація напруги - AVR ✔ Вольтметр
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 8.3 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Максимальная мощность | 2.8 кВт |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 8 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | ES-210G |
| Объем двигателя | 210 куб. см |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Потребление топлива | 0.3 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 615 мм |
| Высота | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вес | 40 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 2 | Генератори |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
Информация для заказа
- Цена: 14 999 ₴


