Мультиплікатор 1/2"Х1" (посилювач момента), передаточне число 26:1
86 293 ₴
- В наличии
- Код: 34488-26
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мультиплікатор 1/2"F x 1"M (26:1) King Tony 34488-26 – це інструмент для посилення крутного моменту, що передається від коміра кріпинню. Інакше пристрій називають множником крутного моменту. Усередині мультиплікатора встановлений редуктор, який здатний в десятки разів підвищувати момент, що передається. У цій моделі множення 26-кратне. Купити мультиплікатор Кінг Тоні 34488-26 – краща ціна Інструмент призначений для використання в автосервісі та виробництві. Цікавий у залізничному ДЕПО та на суднобудівній верфі. Він зручний для обслуговування вантажівок, спецтехніки, верстатів, кораблів, поїздів. Це спецінструмент для роботи з великими гайками та болтами. Мультиплікатор постачається в комплекті з двома реакційними упорами (прямим та Г-подібним). Для роботи з інструментом не потрібно нарощувати плече комір або використовувати підручні засоби. Для зручності зберігання та транспортування, множник крутного моменту поставляється у зручному пластиковому кейсі.
Купити мультиплікатор Кінг Тоні 34488-26 – краща ціна Інструмент призначений для використання в автосервісі та виробництві. Цікавий у залізничному ДЕПО та на суднобудівній верфі. Він зручний для обслуговування вантажівок, спецтехніки, верстатів, кораблів, поїздів. Це спецінструмент для роботи з великими гайками та болтами. Мультиплікатор постачається в комплекті з двома реакційними упорами (прямим та Г-подібним). Для роботи з інструментом не потрібно нарощувати плече комір або використовувати підручні засоби. Для зручності зберігання та транспортування, множник крутного моменту поставляється у зручному пластиковому кейсі. Технічні характеристики мультиплікатора King Tony 34488-26:
· Посадка під комір – квадрат 1/2 дюйма.· Посадка під торцеву головку – квадрат 1 дюйм.· Передавальне співвідношення редуктора – 26:1.· Максимальний крутний момент для коміра – 175 Нм.· Максимальний крутний момент на кріплення – 4500 Нм. · Вага інструменту у наборі – 15.7 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | King Tony |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный крутящий момент | 6800 H*m |
| Передаточное число | 26 |
| Входной квадрат | 1/2" |
| Выходной квадрат | 1" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 200 мм |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип хвостовика | 1" |
| Категории товаров 2 | Мультиплікатори |
| Категории товаров 1 | Ручний інструмент |
| Гарантия, мес | 6 |
| Максимальный момент затяжки, Нм | 4500 |
| Минимальный момент затяжки, Нм | 173 |
Информация для заказа
- Цена: 86 293 ₴








