



Домкрат пневмо-гидравлический 25/50 тонн WWH 50002 PH UNICRAFT
78 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6201130
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
технічні характеристики: вантажопідйомність (нижня висота підйому): 50 т вантажопідйомність (середня висота підйому): 25 т вантажопідйомність (верхня висота підйому): - макс. висота підйому (верхня): – макс. висота підйому (середня): 25Т: 444 мм макс. висота підйому (нижня): 50t: 330 мм висота ковпачків: 73+80 мм вихідна Висота: 215 мм Розміри (Д x Ш x в)): 805 x 282 x 190 мм вага: 73 кг робочий тиск: 9-12 бар
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Страна производитель | Германия |
| Грузоподъемность | 50000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Пневмогидравлический |
| Высота подъема | 480 мм |
| Высота подхвата | 265 мм |
| Домкрат подкатной | Да |
| Собственный вес | 33 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Модель/Серия продукта | WWH 5502 PH |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 370 мм |
| Длина | 780 мм |
| Высота | 300 мм |
| Размеры опорной площадки | |
| Ширина площадки | 120 мм |
| Длина площадки | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 78 000 ₴


