Апарат плазменої різки Telwin TECHNOLOGY PLASMA 54 XT KOMPRESSOR 230V
67 392 ₴
- В наличии
- Код: 816147
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Апарат плазмового різання Telwin TECHNOLOGY PLASMA 54 XT KOMPRESSOR 230V (816147) – це обладнання для різання та деформації металоконструкцій. Пристрій має вбудований компресор повітря. Система інверторна, із контактним запалюванням дуги. Орієнтовано апарат на професійне використання в автосервісі, будівництві, виробництві. Купити апарат плазмового різання Telwin за вигідною ціною Устаткування можна назвати універсальним для будь-яких завдань, де потрібна швидка розрізка металів. Працювати можна з легованими та вуглецевими сталями, кольоровими металами та сплавами на їх основі. До переваг можна додати можливість роботи із забарвленими чи іржавими металоконструкціями. Плазморіз Telwin має низку цікавих покупцю особливостей: · Компактні розміри та мала вага. Це з урахуванням вбудованого компресора. Можна працювати в будь-яких умовах без втрати якості та часу.· Дуже точне різання металів – немає необхідності виконувати повтори.· Зручна індикація щодо працездатності апарату. Наприклад, є індикатор заміни витратних матеріалів, що дуже зручно.· Безліч систем захисту, спрямованих на працездатність обладнання та безпеку користувача. Захист від високої чи низької напруги, підвищеного струму, недостатності повітря, перегріву.
Купити апарат плазмового різання Telwin за вигідною ціною Устаткування можна назвати універсальним для будь-яких завдань, де потрібна швидка розрізка металів. Працювати можна з легованими та вуглецевими сталями, кольоровими металами та сплавами на їх основі. До переваг можна додати можливість роботи із забарвленими чи іржавими металоконструкціями. Плазморіз Telwin має низку цікавих покупцю особливостей: · Компактні розміри та мала вага. Це з урахуванням вбудованого компресора. Можна працювати в будь-яких умовах без втрати якості та часу.· Дуже точне різання металів – немає необхідності виконувати повтори.· Зручна індикація щодо працездатності апарату. Наприклад, є індикатор заміни витратних матеріалів, що дуже зручно.· Безліч систем захисту, спрямованих на працездатність обладнання та безпеку користувача. Захист від високої чи низької напруги, підвищеного струму, недостатності повітря, перегріву. Технічні характеристики плазморізу Telwin 816147:
· Потужність - 4.5 кВт.· Підключення до мережі – 220 В (є мережна вилка та EURO роз'єм).· Тип пристрою – інвертор.· Запалювання дуги – контактне.· Максимальна товщина для розрізу – 12 мм.· Діапазон робочого струму - 10-40 Ампер.· Габарити апарату – 470х260х378 мм. · Вага – 18 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Telwin |
| Страна производитель | Италия |
| Тип плазменного сваривания | Ручной |
| Метод плазменного сваривания | Воздушно-плазменный |
| Максимальная толщина свариваемых деталей | 15 мм |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -10 град. |
| Максимальный общий вес | 19 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Параметры аппарата плазменной резки | |
| Напряжение холостого хода | 280 В |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 3.7 кВт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальный сварочный ток | 7 А |
| Максимальный сварочный ток | 40 А |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип сварочной установки | Мобильная |
| Вес аппарата | 19 кг |
| Габаритные размеры аппарата плазменной резки | |
| Ширина | 170 мм |
| Длина | 470 мм |
| Высота | 300 мм |
| Параметры плазмотрона | |
| Номинальный рабочий ток на дуге | 30 А |
| Максимальный рабочий ток на дуге | 40 А |
| Минимальный рабочий ток на дуге | 15 А |
| Номинальное рабочее напряжение на дуге | 96 В |
| Максимальное рабочее напряжение на дуге | 110 В |
| Минимальное рабочее напряжение на дуге | 80 В |
| Охлаждение горелки | Воздушное |
| Максимальная температура факела на срезе сопла | 25000 град. |
| Продолжительность непрерывной работы | 15 мин |
| Расход воздуха | 8.5 куб. м/час |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность, кВт | 4.5 |
| Размер, мм | 47*26*37.8 |
| Максимальный сварочный ток, А | 27 |
| Категории товаров 2 | Апарати плазмового різання |
| Категории товаров 1 | зварювальне обладнання |
| Напряжение | 220 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Регулировка мощности | Да |
| Частота сети, HZ | 50/60 |
| Остаток | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 67 392 ₴


