Компрессор поршневой AIRSTAR 853/270/10V (ресивер 270 л, пр-сть 860 л/мин)
114 400 ₴
- В наличии
- Код: 2028760
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компресорна система: HOS Продуктивність всмоктування прибл.: 860 л/хв. Максимальний тиск: 10 бар Місткість бака: 270 л Циліндри/сходи: 2 Швидкість: 1240 хв-1 Потужність двигуна: 5,5 кВт Підключення до мережі: 400 В перем. струму, 3 фази Частота мережі: 50 Гц Розміри (Д x Ш x В) прибл.: 720 x 720 x 1770 мм Рівень звукового тиску на відстані 1 м згідно з DIN 45635: 83 дБ(А) Вихід повітря: 3/4 дюйми Міцний ручний компресор з перевіреним ремінним приводом та двоступінчастим компресорним 2-циліндровим високопродуктивним агрегатом із сірого чавуну. - Двоступінчастий компресорний 2-циліндровий високопродуктивний агрегат забезпечує дуже низьку швидкість, що забезпечує особливо тиху та вібрацію. - Це забезпечує більш тривалий термін служби. - Велика крильчатка вентилятора та направляюча пластина для охолоджуючого повітря на циліндрі для оптимального охолодження компресора - Доохолоджувач з ребрами охолодження та проміжний охолоджувач для доохолоджувача забезпечують низьку температуру на вході в контейнер і, таким чином, менше вологи в стислому повітрі - Якісний електродвигун із високим пусковим моментом - Електродвигун оснащений захисним вимикачем двигуна - З високоякісним тиском CONDOR - Оснащений манометром тиску в балоні та кульовим краном на ресивері зі стиснутим повітрям - Ресивер зі стисненим повітрям оснащений запобіжним клапаном, манометром та краном для зливу конденсату. - Десятирічна гарантія від наскрізної корозії ресивер зі стисненим повітрям із порошковим покриттям - З усіма запобіжними пристроями - Повністю готовий до підключення - Стабільна захисна сітка ременя з металу - Включаючи антивібраційні елементи - Підключення електриком Комплект поставки: - Двоступінчастий компресорний двоциліндровий високопродуктивний блок - Зубчасті приводні ремені - Автоматичне реле тиску КОНДОР - 1 манометр для тиску в ємності - 1 кульовий кран на казані - мідна труба - бак стисненого повітря з порошковим покриттям - вертикальний бак - запобіжний клапан - клапан зливу конденсату - вібраційні елементи
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AirStar |
| Страна производитель | Италия |
| Тип поршневого компрессора по количеству степеней сжатия | Двухступенчатый |
| Тип поршневого компрессора по применению смазки | Масляный |
| Тип поршневого компрессора по расположению цилиндров | Угловой |
| Тип поршневого компрессора | с ременным приводом |
| Тип компрессора по мобильности | Стационарный |
| Производительность | 0.86 куб. м/мин |
| Максимальное давление | 1 МПа |
| Объем ресивера | 270 л |
| Расположение ресивера | Горизонтально |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -10 град. |
| Уровень шума | 78 дБ |
| Степень защиты IP | 54 |
| Вес | 180 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество оборотов | 1200 об/мин |
| Регулировка давления | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Длина | 1650 мм |
| Высота | 1200 мм |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 5500 Вт |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Система автоматической защиты | Да |
| Воздушный фильтр | Да |
| Количество колес | 2 шт |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
| Расход масла | 0.02 л/ч |
Информация для заказа
- Цена: 114 400 ₴


