ОСОБЛИВОСТІ Безщітковий двигун POWERSTATE™ служить до 2 разів довше і забезпечує до 25% більше потужності Інтелектуальна система REDLINK PLUS™ забезпечує найкращий захист від перегузок для інструменту та акумулятора та забезпечує максимальну продуктивність під навантаженням Акумулятори REDLITHIUM™ забезпечують до 2.5 разів більший час роботи, до 20% більшу потужність та до 2 разів більший термін служби, ніж інші літій-іонні акумулятори. Також наші акумулятори витримують температуру до -20°C Компактний ергономічний корпус для комфортної роботи Повністю металева коробка передач та оптимальне положення шестерень для продовження терміну служби 4 режими роботи для максимальної універсальності: буріння, довбання, свердління та VARIOLOCK для зміни положення долота Контроль стану окремих елементів акумулятора оптимізує час роботи інструменту та забезпечує довговічність акумулятора Індикатор заряду показує скільки заряду акумулятора залишилося Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE ® M18™ Комплект поставки - Поставляється без акумуляторів та зарядного пристрою - Бічна рукоятка - Індикатор глибини - Масло - Поставляється без кейсу чи сумки Система M18 Макс. частота ударів (уд/хв) 0 - 4900 Напруга (В) 18 Тип акумулятора Li-ion Енергія удару (EPTA) (Дж) 2.3 Макс. діаметр свердління в бетоні (мм) 26 Макс. діаметр свердління у дереві (мм) 28 Макс. діаметр свердління у сталі (мм) 13
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальное количество ударов | 4900 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 2.3 Дж. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 28 мм |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип хвостовика | SDS Plus |
| Частота ударов, уд/мин | 0-4900 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Напряжение аккумулятора, В | 18 |
| Количество режимов работы | 4 |
| Двигатель | Щітковий |
| Категории товаров 3 | Перфоратори акумуляторні |
| Категории товаров 2 | Перфоратори |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Гарантия, мес | 36 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 0-1400 |
| Уровень шума, дБ | 101,25 |
| Платформа | M18 |
| Технология | M18 щіткові |
| Энергия удара EPTA, Дж | 2,3 |
| Остаток | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 13 312 ₴


