Кутова шліфувальна машина акумуляторна MILWAUKEE, M18 BLSAG125X-0, діаметр 125 мм 800 Вт
10 200 ₴
7 399 ₴
- В наличии
- Код: 4933492643
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
M18BLSAG125X-0 Безщіткова кутова шліфувальна машина Багато акумуляторів Milwaukee за максимальну ціну. Оснащений вугільним безщітковим двигуном, що забезпечує до 11 000 оборотів за хвилину, машина підходить як для професійного використання, так і для вимогливих любителів. Дуже компактна та легка кутова шліфувальна машина для шліфування та різання. Ця машина є найлегшою кутовою шліфувальною машиною серії M18 у лінійці Milwaukee. Це робить машину незамінною для гаража, майстерні та роботи на концертах. 11 000 об/хв забезпечують потужність для різання та шліфування Рамна версія без акумуляторів та зарядного пристрою Безщітковий двигун POWERSTATE™ може виробляти потужність Потужний безщітковий двигун, що забезпечує продуктивність провідного шліфувального верстата на рівні 800 Вт. Найкомпактніша і найлегша акумуляторна кутова шліфувальна машина в лінійці MILWAUKEE ®. Захисний вимикач захищає користувача від віддачі Вбудована система FIXTEC™ дозволяє міняти диски без інструментів Захист від несанкціонованого доступу зі швидким замком 125 мм забезпечує швидке регулювання захисту без ключа. Вбудоване пилозахисне вікно запобігає попаданню сміття в інструмент та продовжує термін служби двигуна. Тонкий дизайн ручки Запобіжний вимикач, що блокується, із захистом від повторного пуску запобігає випадковому запуску. Вуглецевий безщітковий двигун, батарея REDLITHIUM™ та електроніка REDLINK™ забезпечують велику потужність, час роботи та термін служби Працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE M18™. У комплекті: захист від розриву з швидкороз'ємним з'єднанням, застібка для захисту від обрізання, бічна рукоятка, фланець, гайка фланцева, хомут. Цей акумулятор Milwaukee також має тривалу трирічну гарантію (трирічна гарантія вимагає реєстрації в Інтернеті. Без реєстрації, 2 роки для приватного використання та 1 рік для професійного використання), а завдяки гнучкій системі батарей він сумісний з усіма M18. акумулятори серії. Специфікація Артикул №: 4933492643 Швидкість холостого ходу [об|мин] : 11000 Напруга [В] : 18 Тип батареї: літій-іон В комплект не входить коробка або сумка Назва: варіант типу: M18 BLSAG125X-0 Вага з батарейним блоком (кг): 2,4 (М18 В4) Системи: М18 Технології: Безщітковий Нема зарядного пристрою в комплекті Батарейки до комплекту не входять
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Основная рукоятка | Поворотная |
| Питание | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Категории товаров 2 | Шліфмашини |
| Категории товаров 3 | Шліфмашини акумуляторні |
| Напряжение аккумулятора, В | 18 |
| Платформа | M18 |
| Размер, мм | 125 |
| Технология | M18 безщіткові |
Информация для заказа
- Цена: 7 399 ₴








