Дриль на магнітній станини акумуляторна MILWAUKEE, M18 FMDP-0C (кейс)
103 534 ₴
- В наличии
- Код: 4933451636
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис AUTOSTOP™ датчик зміщення станини: визначає зміщення станини та автоматично вимикає живлення для захисту оператора. Постійний магніт з утримуючою силою 8.890 Н виключає відключення магніту при відключенні живлення, а також має функцію часткового примагнічування для зручного позиціонування. 2 швидкості редуктора: 400 об/хв для свердління кільцевими фрезами та 690 об/хв, коли використовуються спіральні свердла Максимальний діаметр свердління кільцевими фрезами 38 мм та максимальний хвостовик циліндричного свердла 13 мм. Безключовий 19 мм Weldon хвостовик для швидкої та легкої зміни аксесуарів Бачок для СОЖ з магнітом кріпиться на інструменті або на матеріалі при свердлінні у вертикальній позиції Довжина ходу 146 мм. Рукоятка подачі встановлюється ліворуч або праворуч без використання ключів Наша система FUEL™ докорінно змінює баланс сил в акумуляторних технологіях. Безщітковий двигун MILWAUKEE ® POWERSTATE ™, акумулятори REDLITHIUM-ION ™ та інтелектуальна електроніка REDLINK PLUS ™ забезпечують чудову потужність, час роботи та термін служби. Компанія Milwaukee® розробила та побудувала безщітковий двигун POWERSTATE™, що володіє продуктивністю мережного дриля і дозволяє зробити 40 отворів ⌀18 мм на одній зарядці акумулятора. Потужний магніт постійний дозволяє утримувати інструмент на сталі товщиною 6,35 мм. Інтелектуальна система REDLINK PLUS™ забезпечує досконалий захист від перевантаження інструменту та акумулятора та суттєво підвищує продуктивність інструменту під навантаженням. Акумулятори REDLITHIUM-ION™ - в 2.5 рази більше часу роботи без підзарядки, на 20% більше потужність, в 2 рази довше терміну служби, робота при негативній температурі до -20°С Індикатор заряду батареї та яскраве світлодіодне підсвічування на корпусі - додаткова зручність використання та освітлення в умовах недостатньої видимості Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE ® M18™ Комплект поставки - Акумуляторний дриль на магнітній станині з постійним магнітом Milwaukee M18 FUEL FMDP-0C - Акумулятор у комплект не входить - Зарядний пристрій у комплект не входить - Інструкція з експлуатації - Кейс Система M18 Суббренд FUEL Тип живлення акумулятор Амплітуда ходу (мм) 146 Вага (кг) 13 Місткість акумулятора (Ач) без акумуляторів Кількість акумуляторів (шт) без акумуляторів Макс. глибина протягування (мм) 50 Макс. діаметр протягування (мм) 38 Макс. діаметр свердління буровою коронкою (мм) 13 Макс. крутний момент (Нм) - Макс. швидкість без навантаження (об/хв) 0-400/0-690 Напруга (В) 18 Тип акумулятора Li-ion Тип двигуна безщітковий (FUEL)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Тип | Дрель |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 16 мм |
| Максимальный крутящий момент | 90 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 690 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Функция миксер | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 450 мм |
| Вес | 12.5 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Гнездо для крепления бит | Нет |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 38 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | Акумулятор |
| Напряжение аккумулятора, В | 18 |
| Двигатель | Безщітковий |
| Категории товаров 2 | Верстат свердлильний |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Гарантия, мес | 36 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 400/690 |
| Уровень шума, дБ | 93 |
| Платформа | M18 |
| Технология | M18 FUEL |
| Остаток | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 103 534 ₴











