Дріль на магніті MILWAUKEE MDP 41
77 636 ₴
- В наличии
- Код: 4933451014
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужність 1200Вт; постійний магніт, що відключається; хвостовик Weldon19 FIXTEC; 1/2 швидкість 475-730 об/хв; макс. діаметр фрези 41мм; макс глибина 50 мм; вага 14,0; страхувальний ремінь; швидкозатискний патрон; СОЖ; кейс особливості: 1200 Вт потужність двигуна та оптимальна швидкість свердління 2 швидкості редуктора: 475 об/хв для свердління кільцевими фрезами та 730 об/хв для свердління свердлами з циліндричним хвостовиком AUTOSTOP™ датчик зсуву: визначає надмірне обертання та автоматично відключає живлення для захисту оператора Постійний магніт із силою утримання 8890 Н виключає випадкове відключення магніту для захисту оператора і дозволяє легко позиціонувати інструмент Максимальний діаметр свердління кільцевою фрезою 41 мм та максимальний діаметр хвостовика свердла 13 мм Безключовий 19 мм Weldon хвостовик для швидкої та легкої зміни аксесуарів Встановлення рукоятки подачі з лівого або правого боку без використання ключів Вбудоване світлодіодне підсвічування для освітлення робочої поверхні Характеристика: Потужність (Вт) 1200 Швидкість без навантаження (об/хв) 475/730 Макс. діаметр протягування (мм) 41 Макс. глибина протягування (мм) 50 Макс. діаметр свердління буровою коронкою (мм) 13 Сила магнітного утримувача (при тиску на наконечник бура) (Н) 8.890 Вага (кг) 14.0 Поставляється в Кейс Комплект поставки: Дриль на магнітній станині з постійним магнітом Milwaukee MDP 41 Інструкція з експлуатації Кейс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Сверлильный станок на магнитном основании |
| Диаметр фрезы | 41 мм |
| Диаметр сверла | 40 мм |
| Потребляемая мощность | 1.1 кВт |
| Число оборотов холостого хода | 450 об/мин |
| Количество скоростей | 1 шт |
| ЧПУ | Нет |
| Параметры сети | |
| Потребляемый ток | 10 А |
| Напряжение | 230 В |
| Общие параметры | |
| Вес | 12 кг |
| Длина | 33 см |
| Ширина | 18 см |
| Высота | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | Мережа 220 |
| Двигатель | Щітковий |
| Мощность, кВт | 1,2 |
| Категории товаров 2 | Верстат свердлильний |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Гарантия, мес | 36 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 475/730 |
| Уровень шума, дБ | 106 |
Информация для заказа
- Цена: 77 636 ₴











