



Самохідна газонокосарка M18F2LM53-0
65 258 ₴
- В наличии
- Код: 4933479584
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ширина скошування (см) 53; 2 слоти для акк.; швидкість леза (про/хв) 3300; об'єм травозбірника (л) 70; заглушка для мульчування; БЕЗ АКК. та з/в ОСОБЛИВОСТІ Сталева дека 53 см та сталеві леза в парі з технологією M18 FUEL™ забезпечують чудову якість різу Миттєвий запуск у високій траві, чудова пікова потужність і стартовий момент, що крутить, для найбільш важких застосувань Обробка трави 3 в 1: мульчування, збирання в травозбірник, задній викид Автоматичне налаштування швидкості лез під необхідну потужність для більшої ефективності Регульований самохідний механізм із 5 налаштуваннями швидкості забезпечує швидкість до 6.4 км/год. Активна педаль керування швидкістю забезпечує користувачеві чудовий контроль Працює від двох акумуляторів 18 в, що забезпечують чудову потужність та продуктивність Може скосити до 2000 м² трави на одному заряді двох акумуляторів M18™ HIGH OUTPUT™ 12.0 Ач Передні та бічні фари забезпечують видимість на 180° та підвищують увагу та точність 7-позиційне налаштування висоти скосу від 2.5 см до 10 см для роботи з різними видами газону Ручки, що згортаються, і можливість вертикального складування для легкого і компактного транспортування. У комплекті: заглушка, що мульчує, травозбірник 70 л, викид Інструментальна система HIGH OUTPUT™ піднімає технологію M18 FUEL™ на новий рівень, підвищуючи продуктивність та час роботи. Цей інструмент розроблено для оптимальної роботи з акумуляторами HIGH OUTPUT™ Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE ® M18™
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Рекомендуемая площадь | 2000 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 530 мм |
| Высота скашивания | 25 мм |
| Выброс скошенной травы | Боковой выброс, Задний выброс, Мульчирование, Выброс в травосборник |
| Тип травосборника | Комбинированный |
| Объем травосборника | 70 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Материал деки | Сталь |
| Скорость вращения ножей | 3300 об/мин |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Уровень шума | 90 дБ |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Максимальный угол наклона | 15 ° |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Особенности | Защита от перегрузки, Регулировка высоты среза, Регулировка скорости движения, Индикатор наполнения травосборника |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | AA |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 3300 об/мин |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время работы от аккумулятора | 45 мин |
| Время зарядки | 100 мин |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1720 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Высота | 1070 мм |
| Вес | 44 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 2 | Газонокосарки |
| Категории товаров 1 | Садова техніка |
Информация для заказа
- Цена: 65 258 ₴


