Дриль-шурупокрут аккумуляторная бесщёточная M18 CBLDD-0X крут. мом. 60 Нм MILWAUKEE
9 867 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4933464555
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компактний безщітковий дриль-шуруповерт довжиною 165 мм для роботи в важкодоступних місцях.
Міцний металевий патрон 13 мм для швидкої заміни та кращого захоплення біт
60 Нм крутного моменту: найкраще співвідношення потужності та розміру
Електроніка REDLINK захищає акумулятор та інструмент від перезаряджання та перегріву, продовжуючи термін служби.
Акумулятор REDLITHIUM-ION забезпечує чудову продуктивність
Альянс між електронікою батареї та продуктивністю інструменту дозволяє забезпечити більшу автономність, а також збільшити термін служби батареї.
Двосторонній металевий затискач для ременя, щоб швидко та легко повісити інструмент
Індикатор заряджання та світлодіодне освітлення
Гнучка система акумуляторів: працює з усіма акумуляторами Milwaukee M18
Міцний металевий патрон 13 мм для швидкої заміни та кращого захоплення біт
60 Нм крутного моменту: найкраще співвідношення потужності та розміру
Електроніка REDLINK захищає акумулятор та інструмент від перезаряджання та перегріву, продовжуючи термін служби.
Акумулятор REDLITHIUM-ION забезпечує чудову продуктивність
Альянс між електронікою батареї та продуктивністю інструменту дозволяє забезпечити більшу автономність, а також збільшити термін служби батареї.
Двосторонній металевий затискач для ременя, щоб швидко та легко повісити інструмент
Індикатор заряджання та світлодіодне освітлення
Гнучка система акумуляторів: працює з усіма акумуляторами Milwaukee M18
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный крутящий момент | 60 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Двигатель | Безщітковий |
| Источник питания | Акумулятор |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Категории товаров 2 | Дрилі - шуруповерти |
| Категории товаров 3 | Дрилі - шуроповерти акумуляторні |
| Кол-во единиц | 1 |
| Максимальный момент затяжки, Нм | 60 |
| Напряжение аккумулятора, В | 18 |
| Платформа | M18 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 0-500/0-1800 |
| Технология | M18 безщіткові |
Информация для заказа
- Цена: 9 867 ₴







