Дриль-шурупокрут акумуляторний Vitals AU 18/2KP QC
3 220 ₴
- В наличии
- Код: 141917
- +380 (98) 630-00-01
Дриль-шурупокрут акумуляторний Vitals AU 18/2KP QC — це легка і зручна модель, яка має швидкознімний патрон і дає змогу працювати як бітою, так і свердлом, не проводячи зміну оснащення.
Ви можете здійснювати свердління, а через секунду вже закручувати саморізи. Усе, що потрібно, це зняти шапку патрона!
Посадковий діаметр під біти дорівнює 1/4’’. Діставати біту необов’язково під час використання свердлильного патрона.
Цей інструмент стане чудовим помічником у столярній майстерні, а також буде незамінним у побуті.
На корпусі інструменту є зручний магнітний тримач для запасної біти.
Високий рівень функціональності забезпечує двошвидкісний редуктор, який дає змогу однаково ефективно закручувати шурупи та свердлити отвори різних діаметрів.
Винятковий крутний момент дає змогу без зусиль виконувати навіть завдання підвищеної складності.
Дриль-шурупокрут акумуляторний Vitals AU 18/2KP QC оснащений довговічними літій-іонними акумуляторами без ефекту пам’яті.
Яскраве світлодіодне підсвічування чудово освітлює зону роботи.
Ця модель постачається в пластиковому кейсі та двома акумуляторними блоками, які гарантують високу потужність, тривалий час роботи та довгий термін експлуатації.
Гарантія на інструмент становить 36 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 35 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ударный режим | Нет |
| Функция миксер | Нет |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Нет |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 22 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 36 |
| Двигатель | Щітковий |
| Емкость аккумулятора, Ач | 2 |
| Зарядное устройство, мин | 40 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Категории товаров 2 | Дрилі - шуруповерти |
| Категории товаров 3 | Дрилі - шуроповерти акумуляторні |
| Количество режимов работы | 2 |
| Максимальный момент затяжки, Нм | 35 |
| Напряжение аккумулятора, В | 18 |
| Патрон, мм | 10 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 0-400/0-1400 |
- Цена: 3 220 ₴








