Гарантія найвищої якості
За допомогою акумуляторного шурупокрута Vitals Master AU 1835Pb можна робити величезний спектр робіт, таких як закручування і відкручування шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів, гайок і т.д., а також свердління отворів в сталі та деревини.
Висока якість комплектуючих і збірки збільшує в рази термін експлуатації інструменту і не залишить байдужим будь-якого майстра.
Дві швидкості
Двошвидкісний редуктор дозволяє підібрати оптимальну швидкість обертання для різних завдань і матеріалів.
На першій швидкості, від 0-450 об/хв., досягається максимальний крутний момент для загвинчування і відкручування кріпежів конструкцій. Друга швидкість, від 0-1600 об/хв., ідеально підійде для свердління.
Швидкозатискний металевий патрон
Металевий патрон 13 мм стійкий до пошкоджень і гарантує максимально надійну фіксацію робочої оснастки і запобігає розкручуванню патрона під час роботи. До того ж він вимагає меншого зусилля для фіксації, тож не потребує застосування спеціального ключа, досить зусилля руки.
Широкий асортимент аксесуарів
У комплекті постачання дриля-шурупокрута Vitals Master AU 1835Pb знаходиться широкий асортимент аксесуарів – біти, насадки, свердла. Тож придбавши інструмент ви одразу можете приступати до необхідної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 40 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ударный режим | Нет |
| Функция миксер | Нет |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Нет |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Ограничитель глубины сверления | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 36 |
| Двигатель | Щітковий |
| Зарядное устройство, мин | 40 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Категории товаров 2 | Дрилі - шуруповерти |
| Категории товаров 3 | Дрилі - шуроповерти акумуляторні |
| Количество режимов работы | 2 |
| Максимальный момент затяжки, Нм | 40 |
| Напряжение аккумулятора, В | 18 |
| Патрон, мм | 10 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 0-450/0-1600 |
- Цена: 1 349 ₴





