Гарантія найвищої якості
За допомогою ударного шурупокрута можна робити величезний спектр робіт, таких як закручування і відкручування шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів, гайок і т.д., а також свердління отворів в сталі та деревини, цеглі та інших матеріалах.
Висока якість комплектуючих і збірки збільшує в рази термін експлуатації інструменту і не залишить байдужим будь-якого майстра.
Безщітковій двигун
Дриль-шуруповерт акумуляторний Vitals Professional AU 1860Pbt BS відноситься до професійного класу інструменту, тож його головною особливістю є безщітковій тип двигуна.
Безщіткова технологія забезпечує більш тривалий час роботи від акумулятора за рахунок високого ККД, гарантує збільшений термін служби інструменту.
Ресурс двигуна збільшено в 5 разів за рахунок меншої кількості рухомих елементів в технології двигуна. Мала кількість рухомих частин створює тихий двигун, який ніколи не потребує обслуговування. Потужність двигуна вище на 25% в порівнянні зі звичайним двигуном. Сукупність переваг безщіткового двигуна збільшує термін експлуатації інструменту на 50%.
Блокування шпинделя
У акумуляторній моделі дриля-шурупокрута Vitals Professional AU 1860Pbt BS присутня функція блокування шпинделя, яка забезпечує легку і швидку зміну оснащення.
Дві швидкості
Двошвидкісний редуктор дозволяє підібрати оптимальну швидкість обертання для різних завдань і матеріалів.
На першій швидкості, від 0-450 об/хв., досягається максимальний крутний момент для загвинчування і відкручування кріплень конструкцій. Друга швидкість, від 0-1600 об/хв., ідеально підійде для свердління.
Швидкозатискний металевий патрон
Металевий патрон 13 мм стійкий до пошкоджень і гарантує максимально надійну фіксацію робочої оснастки і запобігає розкручуванню патрона під час роботи. До того ж він вимагає меншого зусилля для фіксації, тож не потребує застосування спеціального ключа, досить зусилля руки.
LED підсвічування робочої зони
У наявності LED підсвічування робочої зони, завдяки якому зручно працювати в труднодоступних місцях із низьким рівнем освітлення.
Широкий асортимент аксесуарів
У комплекті поставки дрилі-шуруповерта Vitals Professional AU 1860Pbt BS знаходиться широкий асортимент аксесуарів - біти, насадки, свердла. Тому придбавши інструмент, ви відразу можете приступати до виконання необхідної роботи.
Допоміжна рукоятка
Для зручності оператора модель забезпечена додатковою прогумованої рукояттю.
Функція удару
У моделі Vitals Professional AU 1860Pbt BS реалізована функція удару, яка допоможе при свердлінні міцних матеріалів, таких як цегла та інші.
Серія SmartLine
Дана модель дриля-шурупокрута – частина серії SmartLine від Vitals. Весь садово-парковий і електроінструмент цієї серії працює від єдиного взаємозамінного акумулятора напругою 18 В. Таким чином, робота не залежить ні від електричних проводів, ні від бензину. Це значно спрощує використання шурупокрута.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1800 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 60 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ударный режим | Да |
| Функция миксер | Нет |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Нет |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Ограничитель глубины сверления | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 35 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 60 |
| Двигатель | Безщітковий |
| Зарядное устройство, мин | 40 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Категории товаров 2 | Дрилі - шуруповерти |
| Категории товаров 3 | Дрилі - шуроповерти акумуляторні |
| Количество режимов работы | 2 |
| Максимальный момент затяжки, Нм | 60 |
| Напряжение аккумулятора, В | 18 |
| Патрон, мм | 10 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 0-500/0-1800 |
- Цена: 2 499 ₴






