Гарантія найвищої якості
За допомогою КШМ акумуляторної Vitals Professional ALs 18125P BS можливо виконувати спектр робіт по зачистці і різанню різноманітних матеріалів.
Висока якість комплектуючих і збірки збільшує в рази термін експлуатації інструменту і не залишить байдужим будь-якого майстра.
Безщітковій двигун
КШМ акумуляторна Vitals Professional ALs 18125P BS відноситься до професійного класу інструменту, а її головною особливістю є безщітковій тип двигуна.
Безщіткова технологія забезпечує більш тривалий час роботи від акумулятора за рахунок високого ККД, гарантує збільшений термін служби інструменту.
Ресурс двигуна збільшено в 5 разів за рахунок меншої кількості рухомих елементів в технології двигуна. Мала кількість рухомих частин створює тихий двигун, який ніколи не потребує обслуговування. Потужність двигуна вище на 25% в порівнянні зі звичайним двигуном.
Сукупність переваг безщіткового двигуна збільшує термін експлуатації інструменту на 50%.
Швидкозатискний кожух
Монтаж захисного кожуха проводиться без використання будь-яких додаткових інструментів.
Допоміжна рукоятка з осередком для зберігання ключа
Допоміжна рукоятка КШМ оснащена коміркою для зберігання гайкового ключа. Завдяки йому працювати набагато комфортніше і зберігати ключ значно зручніше.
Прогумована основна і бічна рукоятка
Прогумована основна і бічна рукоятки додають комфорту і зручності в роботі. Рукоятка має ергономічну форму і зручно лягати в руці.
Безпечна кнопка включення
Кнопка із захистом від випадкового вмикання.
Серія SmartLine
Дана модель КШМ – частина серії SmartLine від Vitals. Весь садово-парковий і електроінструмент цієї серії працює від єдиного взаємозамінного акумулятора напругою 18 В. Таким чином, робота не залежить ні від електричних проводів, ні від бензину. Це значно спрощує використання КШМ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Вес | 1.82 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Основная рукоятка | Не поворотная |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 60 |
| Двигатель | Безщітковий |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Категории товаров 2 | Шліфмашини |
| Категории товаров 3 | Болгарки (кутові шліфувальні машини) |
| Напряжение | 18 |
| Размер, мм | 125 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 0-8500 |
- Цена: 2 649 ₴






