Дриль-шуруповерт акумуляторний «Vitals AU 12/2AOn» — це чудовий інструмент в арсеналі кожного майстра! Ця модель ідеально підійде для закручування та відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів тощо), а також для свердління отворів свердлами.
Без такого якісного та інноваційного дриля-шуруповерта не обійтися під час виконання ремонтних робіт, у виробничому цеху, приватних майстернях.
Дриль-шуруповерт акумуляторний «Vitals AU 12/2AOn» має новий, яскравий дизайн. У комплекті постачання є 2 батареї ємністю 2000 мА∙год, а також зарядний пристрій. Дриль-шуруповерт акумуляторний «Vitals AU 12/2AOn» постачається в міцному пластиковому кейсі для зручності транспортування та зберігання. Максимальний діаметр хвостовика оснащення, який можна зафіксувати у швидкозатискному патроні, дорівнює 10 мм. Модель має 2 швидкості обертання шпинделя. На першій швидкості досягається максимальний крутний момент у 23 Нм — для закручування кріпильних виробів. На другій швидкості досягаються високі оберти 1400 об/хв — для свердління отворів.
Модель оснащена реверсом, а також підсвічуванням робочої зони. У шуруповерті використовується батарея типу Li-ion.
Гарантія на дриль-шуруповерт акумуляторний «Vitals AU 12/2AOn» становить 36 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 23 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ударный режим | Нет |
| Функция миксер | Нет |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Нет |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 36 |
| Двигатель | Щітковий |
| Емкость аккумулятора, Ач | 2 |
| Зарядное устройство, мин | 40 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Категории товаров 2 | Дрилі - шуруповерти |
| Категории товаров 3 | Дрилі - шуроповерти акумуляторні |
| Количество режимов работы | 2 |
| Максимальный момент затяжки, Нм | 26 |
| Напряжение аккумулятора, В | 12 |
| Патрон, мм | 10 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 0-400/0-1400 |
- Цена: 2 374 ₴






