Електричний дриль-шурупокрут Us 1032MG Dual Speed Pro+ ТМ "Vitals" призначений для закручування та відкручування шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів, гайок і т. п., а також свердління отворів в металі та деревині.
Головна особливість даної моделі — висока якість комплектуючих, завдяки чому в рази збільшений термін експлуатації інструмента. Електричний дриль-шурупокрут забезпечений надійними електричним двигуном потужністю 300 Вт, клавішею вмикання/вимикання, а також шестеренчастим редуктором, всі деталі якого виготовлені з міцного, стійкого до зношування металу.
Що важливо, в електричному дрилі-шурупокруті Vitals Master Us 1032MG Dual Speed Pro+ конструкцією передбачена система плавного регулювання швидкості обертання шпинделя. Необхідна частота холостого ходу обирається силою натискання на кнопку живлення. Дана функція дозволяє акуратно починати свердлити отвір на мінімальній швидкості, після чого переходити на більш високу або максимальну швидкості. Таким чином, забезпечується ефективне і точне свердління отворів максимальним діаметром: у деревині — 20 мм, в сталі — 10 мм. Для освітлення робочої області використовується світлодіодне підсвічування.
Перевага цієї моделі над конкурентами — наявність двошвидкісного редуктора, який збільшує крутний момент. Вибір першого (0-500 об/хв) або другого (0-1800 об/хв) діапазонів швидкостей здійснюється за допомогою перемикача.
Щоб викручувати кріпильні вироби або витягувати затиснуте в матеріалі свердло (біту, насадку) використовується реверс. Необхідний напрямок обертання шпинделя встановлюється за допомогою перемикача, який розташований над клавішею вмикання.
Для закручування кріпильних виробів з необхідним зусиллям, уникаючи при цьому сточування шліців, зриву різьби та зношення змінних насадок конструкцією передбачена муфта-регулятор крутного моменту. Для надійної фіксації свердла, біти або насадки використовується швидкозатискний патрон.
Модель Us 1032MG Dual Speed Pro+ володіє оптимальним співвідношенням ваги до потужності. Таким чином, рука під час роботи втомлюватися не буде, а потужності буде достатньо для виконання більшості завдань. Спеціальна прогумована насадка на рукоятці забезпечує підвищений контроль над інструментом та унеможливлює прослизання руки користувача під час роботи в жарку погоду.
Комплектується електричний дриль-шурупокрут Vitals Master Us 1032MG Dual Speed Pro+ вугільними щітками та керівництвом з експлуатації, яке повністю відображає порядок експлуатації та обслуговування виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1800 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ударный режим | Нет |
| Функция миксер | Нет |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Нет |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Ограничитель глубины сверления | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 36 |
| Двигатель | Щітковий |
| Источник питания | сетевой |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Категории товаров 2 | Дрилі - шуруповерти |
| Категории товаров 3 | дрилі шуруповерти |
| Количество режимов работы | 2 |
| Максимальный момент затяжки, Нм | 26 |
| Патрон, мм | 10 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 0-500/0-1800 |
- Цена: 1 597 ₴



