Дриль Vitals Master 21200GNadk належати до категорії ручних електричних інструментів, які призначені для:
- свердління отворів без ударної дії в металі, деревині, кераміці, а також в різних синтетичних матеріалах;
- свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті;
- закручування і відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів) із застосуванням спеціальних насадок (біт).
Основною особливістю дриля Vitals Master 21200GNadk є металевий двошвидкісний редуктор, який дозволить проводити величезний спектр робіт і замінить Вам дриль, міксер, шурупокрут і навіть в деяких моментах перфоратор.
За рахунок понижуючого редуктора, дриль має величезний крутний момент на першій швидкості, який дозволить просвердлити отвір великого діаметра з коронкою або підготувати суміш використовуючи дриль у вигляді міксера. Також не можна не відзначити факт, що при складанні дрилі Vitals Master 21200GNadk використовуються високоякісні компоненти, а також підшипники торгової марки C & U.
Для зручності ми збільшили довжину кабелю до 3-х метрів. Тепер нема потреби в перенесенні. Довжини кабелю достатньо для роботи зі стелею або зі штатною розеткою.
Швидкозатискний 13 мм патрон полегшить і прискорить зміну оснащення, а алюмінієвий корпус редуктора гарантує довговічність вироби та захистить Вашу дриль від перегріву
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 40 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Дополнительные функции | |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Функция миксер | Нет |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 2 580 ₴




