Полірувальна машина Vitals Master PS 1814HLv
3 273 ₴
- Готово к отправке
- Код: 140899
- +380 (98) 630-00-01
Полірувальна машина Vitals Master PS 1814HLv стане незамінним помічником для полірування автомобілів і виробів із металу. Без цього інструменту не можна обійтися в автомайстернях, де з його допомогою ефективно усувають подряпини й потертості з поверхні кузова, проводять детейлінг і полірування фар.
Регулювання швидкості обертання шпинделя виконується за допомогою механічного колеса. Такий тип регулювання надійний і довговічний і дає змогу використовувати полірування в захисних рукавицях.
Збільшений мережевий кабель спрощує використання полірувальної машини в майстерні.
Додаткове допоміжне руків’я зробить роботу комфортною, а якість виконання робіт буде на висоті.
Потужність інструменту становить 1400 Вт, що з лихвою покриває потребу під час обробки й полірування різних матеріалів.
Товар постачається в кольоровій коробці.
Гарантія на полірувальну машину Vitals Master PS 1814HLv становить 36 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 3.22 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | полировальная |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 3 273 ₴











