КШМ Vitals Master Ls 1286HLv
1 842 ₴
- Готово к отправке
- Код: 43105
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кутова Шліфувальна машина Vitals Master Ls 1286HLv - легка, високопродуктивна і надійна напівпрофесійна модель, яка здатна в умовах безперервної та інтенсивної роботи виконувати різного роду завдання, як на невеликому виробництві, так і в побуті.
Виріб Vitals Master Ls 1286HLv, потужність якої складає 860 Вт, характеризується високою ефективністю і зручністю роботи, а також експлуатаційної надійності і простотою обслуговування. В роботі можуть використовуватися відрізні (шліфувальні) кола з максимальним діаметром 125 мм.
Модель Ls 1286HLv забезпечена системою плавного регулювання швидкості холостого ходу в діапазоні 2000 11000 об / хв. Швидкість оборотів шпинделя регулюється шляхом обертання колеса регулятора в межах 6 позицій. Багатоступеневий регулятор швидкості обертання шпинделя змогу використовувати різні відрізні диски та зачисні насадки з широким діапазоном значень максимальної кількості оборотів.
Головними конкурентними перевагами даного електроінструмента є надійний електродвигун і якісні комплектуючі, що в рази збільшують термін його експлуатації. Корпус моделі Ls 1286HLv виготовлений з високоякісного пластику. Важливою особливістю є те, що замість втулок ковзання в конструкції використовуються кулькові підшипники.
Комплектується кутова Шліфувальна машина додатковим руків 'ям, захисним кожухом, вугільними щітками, а також ключем для надійної фіксації відрізного (шліфувального) кола.
Вага виробу складає лише 2,2 кг, що в поєднанні з компактним і ергономічним дизайном робить цей електроінструмент зручним і безпечним в процесі експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 860 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип паркетошлифовальной машины | Дисковый |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 842 ₴







