КШМ Vitals Master Ls 2320BR
3 937 ₴
- Готово к отправке
- Код: 80912N
- +380 (98) 630-00-01
Кутова шліфувальна машина (КШМ) Vitals Master Ls 2320BR – це надійний електроінструмент, який призначений для шліфування, різання й зачистки виробів із металу.
Серед споживачів кутова шліфувальна машина ще відома як «болгарка». Конструктивно вона складається з електричного двигуна, кнопки пуску двигуна, редуктора (кутової зубчастої передачі) та шпинделя, на якому кріпиться шліфувальний, різальний або зачисний диск.
Джерелом електроживлення кутової шліфувальної машини слугує однофазна мережа змінного струму напругою 230 В і частотою 50 Гц.
ВАЖЛИВО! У конструкції використовуються комплектуючі підвищеної якості та зносостійкості!
КШМ Vitals Master Ls 2320BR комплектується додатковою рукояткою, захисним кожухом, затискним ключем.
Отже, якщо є потреба відпиляти, зачистити, відшліфувати, наточити, то Vitals Master Ls 2320BR буде кращим рішенням!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 5.06 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Основная рукоятка | Поворотная |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип паркетошлифовальной машины | Дисковый |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 3 937 ₴








