Ексцентрикова машина шліфувальна орбітальна Vitals Master Os 30125Sv — це надійний інструмент для тонкого шліфування й полірування. Потужний двигун захищений від перегріву завдяки вбудованій системі вентиляції. Підошва діаметром 125 мм обертається з інтенсивністю 4000–12000 об/хв, амплітуда коливань становить 3 мм.
Видалення пилу з поверхні оброблюваного матеріалу здійснюється через спеціальні отвори на підошві. Також є можливість під’єднання пилососа. Модель Vitals Master Os 30125Sv оснащена регулятором швидкості, що дає змогу підвищити якість шліфування.
Зручне поворотне руків’я дасть можливість підібрати оптимальні умови для комфортної роботи з інструментом.
До комплекту постачання, крім шліфмашини Vitals Master Os 30125Sv, входить також додаткова ручка, пилозбірник із пилозбірним мішком і комплект шліфувального паперу.
Гарантія на шліфувальну орбітальну машину Vitals Master Os 30125Sv становить 36 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitas |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 1.86 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Поворотная |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Нет |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 1 699 ₴










