Напівпрофесійний електричний перфоратор Vitals Master Ra 2685DS є досить потужний будівельний інструмент, призначений для швидкого і ефективного виконання різноманітних ремонтно-будівельних робіт:
- довбання, розколювання і розпушення міцних матеріалів - бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід;
- свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті;
- свердління отворів без ударної дії в металі, деревині, кераміці а також різних синтетичних матеріалах.
Перфоратор Vitals Master Ra 2685DS — найлегший серед аналогічних моделей, що мають вертикальне розташування електродвигуна. Відмінною особливістю перфоратора Vitals Master Ra 2685DS є невелика потужність (850 Вт) і досить висока при цьому сила удару (4,0Дж). Дана модель має три режими роботи: свердління з ударом, свердління без удару і удар без свердління.
Частота ударів, створювана пневматичним механізмом, дорівнює 4000 1/хв, що дозволяє ефективно і без особливих зусиль робити отвори в особливо твердих матеріалах. Швидкість обертів шпинделя при цьому фіксована і складає 800 об/хв. Максимальний діаметр свердління залежить від оброблюваного матеріалу: дерево – 42 мм, бетон – 26 мм, метал – 13 мм.
Варто відзначити, що перфоратор має високу силою удару – 4,0 Дж. При масі інструменту 3,4 кг сила удару становить 1 Дж на один кілограм вироби, що є відмінним показником. Щоб забезпечити інструменту надійність в роботі і продовжити термін експлуатації в рази, редуктор поміщений в міцний алюмінієвий корпус.
Завдяки ергономічній конструкції рукояток перфоратор Vitals Master Ra 2685DS зручно тримати в руках, що забезпечує комфорт при тривалій роботі і не створює фізичної втоми.
У комплект поставки перфоратора входять 3 свердла по бетону, долото, піку, додаткова рукоятка, пильовик, мастило, а також міцний пластиковий кейс для зручності транспортування і зберігання інструменту. Для заміни мастила в редукторі в корпусі передбачено спеціальний отвір, що дозволяє користувачеві швидко здійснювати відповідне технічне обслуговування інструменту без звернення до представників сервісного центру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 4.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Максимальная сила удара | 4 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 800 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4000 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 42 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Комплектация | |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4.3 |
| Источник питания | сетевой |
| Количество режимов работы | 2 |
| Комплектация | ✔ Многопозиционная боковая рукоятка - 1 шт✔ Чемодан - 1 шт |
| Максимальная энергия удара (EPTA 05/2009), Дж | 4 |
| Потребляемая мощность, Вт | 850 |
| Страна-производитель | Литва |
| Съемный патрон | Нет |
| Частота вращения, об/мин | 800 |
| Частота ударов, уд/мин | 4000 |
- Цена: 2 949 ₴





