Горизонтальний (прямий) електричний перфоратор Vitals Ra 2885Sq призначений для швидкого й ефективного виконання важких ремонтно-будівельних робіт:
- свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті;
- довбання, розколювання й розпушення не надто міцних матеріалів: бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід;
- свердління отворів без ударної дії в металі, деревині, кераміці, а також у різних синтетичних матеріалах;
- закручування і відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів і гайок) із застосуванням спеціальних насадок.
Характерною особливістю перфоратора Vitals Ra 2885Sq є наявність системи DFR (швидка заміна патрона) і запасного свердлильного патрона. Заміна патрона може бути виконана за лічені секунди, а наявність свердлильного патрона дасть змогу виконати більше завдань із будівництва та ремонту.
Перфоратор Vitals Ra 2885Sq має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий у використанні й обслуговуванні, оснащений патроном із хвостовиком стандарту SDS-plus, який дає можливість легко і швидко замінити свердло, піку або долото.
Збільшений мережевий кабель до 3 метрів дасть змогу використовувати інструмент, не застосовуючи переноску.
Узголів’я корпусу має металеву вставку, яка збільшує ударостійкість інструменту.
Реверс виконаний на щітковому вузлі й гарантує довговічність використання.
Модель має потужність (850 Вт) і досить високу силу удару (3,2 Дж). Ця модель має три режими роботи: свердління з ударом, свердління без удару й удар без обертання.
Частота ударів регулюється в межах 0–4800 1 / хв, що дає змогу акуратно робити отвори в різних за структурою матеріалах, включно з найделікатнішими. Швидкість обертів шпинделя за цих обставин можна встановлювати в діапазоні від 0 до 1300 об/хв.
Максимальний діаметр свердління залежить від оброблюваного матеріалу: дерево — 30 мм, бетон — 28 мм, метал — 13 мм.
До комплекту постачання перфоратора входять допоміжне руків’я, міцний пластиковий кейс для зручності транспортування і зберігання інструменту, а також набір аксесуарів.
Гарантія на інструмент становить 36 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 3.36 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Максимальная сила удара | 3.2 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 1300 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4800 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 3.2 мм |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.36 |
| Источник питания | сетевой |
| Количество режимов работы | 2 |
| Комплектация | ✔ Многопозиционная боковая рукоятка - 1 шт✔ Чемодан - 1 шт |
| Максимальная энергия удара (EPTA 05/2009), Дж | 3.2 |
| Потребляемая мощность, Вт | 850 |
| Страна-производитель | Литва |
| Съемный патрон | Да |
| Частота вращения, об/мин | 1300 |
| Частота ударов, уд/мин | 0-4800 |
- Цена: 3 185 ₴











