Перфоратор акумуляторний Vitals Master ARa 1618 — 2P SmartLine — високоякісний напівпрофесійний інструмент. Призначений для:
- пророблення отворів з використанням ударної дії в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті;
- довбання, розколювання та розпушення не надто міцних матеріалів — бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід;
- свердління отворів без ударної дії в металі, кераміці, різних синтетичних матеріалах;
- загвинчування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів та гайок) з використанням спеціальних насадок (біт).
Для удару використовується пневматичний механізм. Сердечник за допомогою перехідної ударної маси передає удар на свердло, піку або долото. Зворотний рух робочого елемента відбувається за рахунок пружних властивостей оброблюваного матеріалу. Тому отвори в цеглі, бетоні, природному камені перфоратор проробляє значно ефективніше, ніж ударний дриль.
Модель має ергономічну форму.
Ще більш зручним інструмент робить портативність внаслідок відсутності електричного кабелю: живлення здійснюється від акумулятора.
Інструмент ідеально годиться для використання в побуті.
На акумуляторний перфоратор Vitals Master ARa 1618-2P SmartLine встановлена гарантія 36 місяців.
Досить потужний двигун дає велику енергію удару — 1,2 Дж. Для зручності роботи перфоратор оснащений додатковою прогумованою рукояттю.
Дві функції, SDS Plus
Перфоратор може працювати в двох режимах:
- свердління;
- удар-свердління.
Режим «свердління» призначений для пророблення отворів без ударної дії, наприклад в металі, деревині. «Свердління з ударом» застосовується для роботи з цеглою, бетоном, природним каменем, асфальтом.
Режими роботи встановлюються за допомогою перемикача, розташованого на лівій бічній поверхні інструменту.
Перфоратор оснащений патроном стандарту SDS Plus. Він дає швидку фіксацію та зміну оснащення. У внутрішній частині патрона є спеціальні кульки. Коли оснащення вставляється в перфоратор, його напрямні пази переміщаються по кульках, і ті забезпечують правильне положення оснащення. А коли робочий елемент вставлений до упору, кульки входять закриті пази хвостовика та надійно фіксують його.
Багата комплектація
У комплекті поставки є додатковий свердлильний патрон, допоміжне руків’я, набір свердел, обмежувач глибини, керівництво з експлуатації та пакувальна коробка.
Серія SmartLine
У конструкції акумуляторного перфоратора Vitals Master ARa 1618-2P SmartLine застосований принцип уніфікації. Живлення дає літій-іонна батарея напругою 18 В — та ж, що і для решти інструментів лінійки SmartLine торгової марки Vitals. Істотна перевага серії — в тому, що один комплект (блок живлення і акумулятор) може постачати енергією різні садові та господарські інструменти. Уніфікація сприяє економії коштів покупця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 1.72 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Максимальная сила удара | 1.2 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 1000 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 5000 уд/мин |
| Питание | Аккумулятор |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 10 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.72 |
| Источник питания | сетевой |
| Количество режимов работы | 2 |
| Максимальная энергия удара (EPTA 05/2009), Дж | 1.2 |
| Страна-производитель | Литва |
| Съемный патрон | Да |
| Частота вращения, об/мин | 1000 |
| Частота ударов, уд/мин | 0-5000 |
- Цена: 1 999 ₴






