Рубанок електричний Vitals Master Re 82265ab за конструкцією, параметрами та технічними характеристиками відноситься до розряду просунутих напівпрофесійних моделей, призначених для застосування в умовах безперервної та інтенсивної роботи. Завдяки високій продуктивності і надійності він здатний виконувати різного роду завдання, як на невеликому виробництві, так і в домашніх умовах. Виготовлений електрорубанок на сучасному технологічному обладнанні з дотриманням усіх вимог безпеки, має сучасний дизайн, простий у використанні й обслуговуванні.
Алюмінієва база електрорубанка виконана з високою геометричною точністю і забезпечує ідеальне прилягання до оброблюваної деталі, дозволяє зберігати стійкість інструменту у всіх режимах роботи. Іншими конкурентними перевагами цього електроінструмента є надійний електродвигун, а також якісні комплектуючі, які значно подовжують термін його експлуатації.
Корпус і рукоятки електричного рубанка Vitals Master Re 82265ab виготовлені з високоякісного ударостійкого пластику. Передня рукоятка одночасно є регулятором глибини стругання. Максимальна глибина стругання становить 2 мм. Ширина ножів - 82 мм.
Електродвигун змінного струму має поперечне розташування осі обертання ротора, з'єднаний з ріжучим ротором ремінною передачею. Це спрощує обслуговування і підвищує надійність конструкції. Модель Vitals Master Re 82265ab характеризується середньою потужністю двигуна (650 Вт) при фіксованій частоті обертів ротора 16500 об/хв. У поєднанні з широким діапазоном регулювань глибини стругання це дозволяє ефективно і якісно оброблювати деталі з деревини будь-якої твердості і щільності.
Клавіша вмикання має кнопку фіксації в увімкненному положенні. Джерелом енергії для електричного рубанка Vitals Master Re 82265ab служить однофазна мережа змінного струму напругою 220-230 В і частотою 50 Гц. Також можна підключати інструмент до пересувної мініелектростанції (генератора) змінного струму потужністю від 1,5 кВт і більше.
Завдяки продуманій конструкції, високій надійності, зручності й безпеці в роботі напівпрофесійний електричний рубанок Vitals Master Re 82265ab є прекрасним вибором для самого вимогливого майстра або домашнього умільця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 3.46 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная глубина строгания | 2 мм |
| Максимальная ширина строгания | 82 мм |
| Максимальное количество оборотов | 16500 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Параллельный упор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка глубины строгания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.46 |
| Глубина выборки четверти, мм | 8 |
| Источник питания | сетевой |
| Комплектация | ✔ Пластиковый кейс - 1 шт ✔ Переходник для подключения пылесоса - 1 шт✔ Параллельный упор - 1 шт |
| Потребляемая мощность, Вт | 650 |
| Страна-производитель | Литва |
| Частота вращения, об/мин | 16500 |
| Ширина строгания, мм | 82 |
- Цена: 3 038 ₴






