Електричний ударний гайкокрут Vitals Master UA 3590GN призначений для закручування та відкручування кріпильних виробів (дюбелів, болтів і гайок) внаслідок підвищеного крутного моменту з ударною дією.
Ця модель економічна та надійна в роботі, має високі показники продуктивності. Їй притаманні інноваційний дизайн, простота у використанні та обслуговуванні.
Як працює гайкокрут Vitals Master UA 3590GN?
Принцип дії простий: при натисканні на клавішу «увімкнення/вимкнення» обертальний рух від ротора електродвигуна змінного струму передається на планетарний редуктор. Редуктор здійснює механічну передачу крутного моменту на шпиндель, на якому закріплений патрон ударного гайкокрута з чотиригранним хвостовиком ½''.
Для роботи із кріпильними виробами використовуються ударні головки, які являють собою спеціальні змінні насадки, один кінець яких виконаний у вигляді чотиригранного хвостовика ½''. Для закручування та відкручування болтів і гайок застосовуються спеціальні насадки відповідного профілю.
Чим відрізняється гайкокрут від шурупокрута?
Основна відмінність ударного гайкокрута від шурупокрута — відсутність муфти-регулятора крутного моменту. Потужність гайкокрута дає змогу закручувати кріпильний виріб із необхідним зусиллям та швидкістю обертання, що регулюється силою натискання на клавішу «увімкнення/вимкнення». Водночас частота ударів змінюється пропорційно зміні швидкості обертання шпинделя.
Переваги Vitals Master UA 3590GN для споживача
Завдяки використанню сучасних розробок, цей інструмент має оптимальні робочі характеристиками та відрізняється довговічністю і зносостійкістю основних частин та деталей
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 1.163 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный крутящий момент | 350 H*m |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.16 |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Количество скоростей | 2 |
| Максимальный крутящий момент, Нм | 350 |
| Размер держателя насадки, дюйм | 1 ⁄ 2 |
| Страна-производитель | Литва |
| Тип двигателя | мережевий |
| Частота вращения 1 скорость, об/мин | 2300 |
- Цена: 3 130 ₴







