



Гайкокрут мережевий Vitals Master UA 50105GNve
4 411 ₴
- Готово к отправке
- Код: 100103N
- +380 (98) 630-00-01
Мережевий ударний гайковерт Vitals Master UA 50105GNve призначений для закручування та відкручування кріпильних виробів: дюбелів, болтів і гайок. Ця модель має сучасний дизайн, економічна та надійна в роботі.
Як працює Vitals Master UA 50105GNve?
Механізм такий: при натисканні на клавішу «увімкнення/вимкнення» (за розблокованого стану клавіші) обертальний рух від ротора електродвигуна змінного струму передається на планетарний редуктор. Зі свого боку, редуктор здійснює механічну передачу крутного моменту на шпиндель, на якому закріплений патрон ударного гайковерта з чотиригранним хвостовиком ½''.
Для роботи із кріпильними виробами використовуються ударні головки – спеціальні змінні насадки, один кінець яких виконаний у вигляді чотиригранного хвостовика ½''. Для закручування та відкручування болтів і гайок застосовуються спеціальні насадки відповідного профілю.
Чим відрізняється гайковерт від шурупокрута?
Основна відмінність – відсутність муфти-регулятора крутного моменту. Потужність гайковерта дає змогу закручувати кріпильний виріб із необхідним зусиллям та швидкістю обертання. Це регулюється силою натискання на клавішу «увімкнення/вимкнення».
Водночас частота ударів змінюється пропорційно зміні швидкості обертання шпинделя.
Особливості й переваги Vitals Master UA 50105GNve
Завдяки використанню сучасних розробок і технологій Vitals Master UA 50105GNve має оптимальні робочі показники, характеризується довговічністю і зносостійкістю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 3.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный крутящий момент | 350 H*m |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.80 |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Количество скоростей | 2 |
| Максимальный крутящий момент, Нм | 350 |
| Размер держателя насадки, дюйм | 1 ⁄ 2 |
| Страна-производитель | Литва |
| Тип двигателя | мережевий |
| Частота вращения 1 скорость, об/мин | 2200 |
- Цена: 4 411 ₴


