КШМ Vitals Master Ls 12120BRvc power+
2 623 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90221
- +380 (98) 630-00-01
Кутова шліфувальна машина Vitals Master Ls 12120BRvc power+ – потужний багатофункціональний інструмент , який ідеально впорається з низкою задач – як побутових, так і напівпрофесійних. Ця «болгарка» надійна в роботі, дуже продуктивна, проста в обслуговуванні, має сучасний дизайн!
На що здатна КШМ Vitals Master Ls 12120BRvc power+ ?
Ця модель виготовлена з дотриманням усіх вимог безпеки і прекрасно працює з металевими виробами – відпилює, зачищає, шліфує, точить, полірує. Ідеальний інструмент для дому і дачі, гаражу та майстерні.
Принцип роботи КШМ, або «болгарки»
Конструктивно інструмент складається з електричного двигуна, кнопки пуску двигуна, редуктора (кутової зубчастої передачі) та шпинделя, на якому кріпиться шліфувальний, різальний або зачисний диск.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 2.34 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 2 623 ₴










