Верстат для заточування свердел Vitals Ua 7016JHd призначений для легкого, швидкого, точного та якісного заточування стандартних спіральних двоканальних свердел з інструментальної або швидкорізальної сталі без твердосплавних напайок.
Як працює верстат для заточування?
Усе дуже просто: під час вмикання двигуна обертальний рух передається на шліфувальний круг, який, зі свого боку, заточує свердла.
Джерелом електроживлення станка є однофазна мережа змінного струму напругою 230 В частотою 50 Гц.
Переваги Vitals Ua 7016JHd
Завдяки використанню сучасних розробок і технологій, ця модель має оптимальні робочі характеристики електричного двигуна. Зі свого боку, досконала геометрія шліфувального круга забезпечує якісне заточування, а регулювання положення шліфувального круга дає змогу змінювати швидкість заточування.
Серед конкурентних особливостей Vitals Ua 7016JHd:
- просте використання та швидке налаштування;
- можливість заточування свердел різних розмірів;
- додаткова шліфувальна насадка;
- компактність та легкість;
- міцність і довговічність конструкції.
Vitals Ua 7016JHd – справжній відмінник у роботі, простий у використанні та обслуговуванні, має інноваційний яскравий дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Количество скоростей | 1 шт |
| Потребляемая мощность | 0.07 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Заточной |
| Угол наклона | 120 град. |
| Число оборотов холостого хода | 1600 об/мин |
| Общие параметры | |
| Вес | 1.94 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Цена: 1 532 ₴








