Машина шліфувальна вібраційна Vitals Es 2224DWc
2 080 ₴
- Готово к отправке
- Код: 81234
- +380 (98) 630-00-01
Вібраційна шліфувальна машина Vitals Es 2224DWc виконана з дотриманням усіх вимог безпеки, має сучасний дизайн, надійна в роботі, а також проста у використанні та обслуговуванні. Вібраційна шліфувальна машина є ручним електричним інструментом, призначеним для остаточного (чистового) полірування дерев’яних поверхонь, шліфування поверхонь дерев’яних заготівель або листового металу перед фарбуванням. Конструктивно вібраційна шліфувальна машина складається з електричного двигуна, механізму зворотно-поступального руху та підошви.
Шліфування та полірування поверхні оброблюваного матеріалу, здійснюється за допомогою швидких зворотно-поступальних рухів підошви виробу, на якій кріпиться шліфувальна шкурка (наждачний папір).
Джерелом електроживлення вібраційної шліфувальної машини є однофазна мережа змінного струму напругою 230 В та частотою 50 Гц.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 1.48 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина ленты/листа | 182 мм |
| Крепление шлифлиста | Зажим |
| Максимальная частота колебания платформы | 24000 кол/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Ширина ленты/листа | 92 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 2 080 ₴











