Пряма шліфувальна машинка Vitals Master Eu 2035JMcs - ручний електричний інструмент, призначений для різання (підрізування), полірування або шліфування невеликих поверхонь деревини, скла, пластмаси, каменю, металу, а також свердління в цих матеріалах отворів малих діаметрів. Всі наведені види робіт можливо робити з дуже маленькими деталями.
Головною відмінною рисою моделі Vitals Master Eu 2035JMcs є наявність в комплекті стенду і гнучкого вала. При стаціонарному використанні і обробці в важкодоступних місцях, гнучкий вал просто незамінний.
Важливою особливістю даного електроінструменту є велика швидкість обертання холостого ходу, що забезпечує відмінну продуктивність і якість роботи. Швидкість обертання холостого ходу регулюється колесом-регулятором в межах 10000-35000 об / хв. Велика швидкість обертання дозволяє виконувати точні роботи. Пристрій оснащений спеціальною кнопкою, яка при необхідності швидко зупинить шпиндель. Для надійної фіксації робочих насадок використовуються цанги: 1,6; 2,4; 3,2 мм.
Для транспортування інструменту та аксесуарів передбачений зручний пластиковий кейс. Це полегшить зберігання і дозволить майстру бути мобільним зі своїм інструментом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 0.64 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 35000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр цанги, мм | 1,6 / 2,4 / 3,2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность, Вт | 150 |
| Регулировка скорости | Да |
- Цена: 1 349 ₴








