Дриль-шурупокрут акумуляторний Vitals AU 14/2KP — це чудовий інструмент в арсеналі кожного майстра! Ця модель ідеально підійде для закручування та відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів тощо), а також для свердління отворів свердлами.
Без такого якісного та інноваційного дриля-шурупокрута не обійтися під час виконання ремонтних робіт, у виробничому цеху, приватних майстернях.
Дриль-шурупокрут акумуляторний Vitals AU 14/2KP має новий, яскравий дизайн. У комплекті постачання є 2 батареї ємністю 1500 мА∙год, а також зарядний пристрій. Дриль-шурупокрут акумуляторний Vitals AU 14/2KP постачається в міцному пластиковому кейсі для зручності транспортування та зберігання. Максимальний діаметр хвостовика оснащення, який можна зафіксувати у швидкозатискному патроні, дорівнює 10 мм. Модель має 2 швидкості обертання шпинделя. На першій швидкості досягається максимальний крутний момент у 30 Нм — для закручування кріпильних виробів. На другій швидкості досягаються високі оберти в 1400 об/хв — для свердління отворів.
Модель оснащена реверсом, а також підсвічуванням робочої зони. У шуруповерті використовується батарея типу Li-ion.
Гарантія на дриль-шурупокрут акумуляторний Vitals AU 14/2KP становить 36 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 30 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип | Шуруповерт |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Нет |
| Функция миксер | Нет |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Да |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Ограничитель глубины сверления | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 14 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
- Цена: 1 949 ₴








