Гравер Vitals Master Eu 1335DG
1 613 ₴
- Готово к отправке
- Код: 182948
- +380 (98) 630-00-01
Пряма шліфмашина Vitals Master Eu 1335DG — ручний електричний інструмент, призначений для різання (підрізання), полірування або шліфування невеликих поверхонь деревини, скла, пластмаси, каменю, металу, а також свердління в цих матеріалах отворів малих діаметрів. Усі наведені види робіт можна виконувати з дуже маленькими деталями.
Головною відмінною рисою моделі Vitals Master Eu 1335DG є наявність у комплекті стенда і гнучкого вала. За стаціонарного використання та обробки у важкодоступних місцях гнучкий вал просто незамінний.
Важливою особливістю цього електроінструменту є велика швидкість обертання холостого ходу, що забезпечує чудову продуктивність і якість роботи. Швидкість обертання холостого ходу регулюється колесом-регулятором у межах 10000–35000 об/хв. Велика швидкість обертання дає змогу виконувати точні роботи. Пристрій оснащений спеціальною кнопкою, яка за потреби швидко зупинить шпиндель. Для надійної фіксації робочих насадок використовуються цанги: 2,3; 3,2 мм.
Комплектація містить у собі розхідники, які дають змогу відразу розпочати роботу.
Для транспортування інструменту та аксесуарів передбачений зручний пластиковий кейс. Це полегшить зберігання і дасть можливість майстру бути мобільним зі своїм інструментом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 35000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 130 Вт |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр цанги, мм | 2,3 / 3,2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность, Вт | 130 |
| Регулировка скорости | Да |
- Цена: 1 613 ₴











