Дриль-шурупокрут електричний Vitals Master Us 1030b
1 248 ₴
- Готово к отправке
- Код: 176895
- +380 (98) 630-00-01
Дриль-шурупокрут електричний Vitals Master Us 1030b — це одношвидкісний шурупокрут з функцією блокування шпинделя, яка допоможе під час заміни оснащення або допоможе м’яко докрутити закручуване кріплення. Номінальна потужність двигуна складає 300 Вт, що дасть змогу виконати широкий спектр завдань з закручування та відкручування кріпильних виробів, а також свердління кольорових металів та іншого. Модель Vitals Master Us 1030b оснащена швидкозатискним патроном 10 мм та 3-метровим мережевим кабелем для зручності оператора. Швидкість обертання шпинделя становить 710 об/хв.
Ергономічний дизайн дає змогу працювати інструментом тривалий час без навантаження на руку оператора. Модель стане чудовим помічником у побуті або в майстерні.
Постачається модель Vitals Master Us 1030b у кольоровому картонному пакованні.
Гарантія на території України складає 36 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Литва |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 710 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 15 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип | Шуруповерт |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Реверс | Да |
| Питание | |
| Длина кабеля | 3 м |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 248 ₴








