Компактна, настільна, циркулярна пилка Sturm CS5020TB, призначена для робіт будь-якого роду на виробництві та в побуті: для поздовжніх, поперечних та похилих пропилів. Універсальність та багатофункціональність у застосуванні, дозволить обрізати кромки та розкроювати різні заготовки, будь то з ДСП, фанери, або цільнодерев'яних матеріалів. Пила обладнана електромотором потужністю 1000 Вт та розрахована на роботу з пильними дисками діаметром 200 мм. Для зручності роботи модель оснащена регульованим паралельним упором з двома затискачами.
Основні особливості:
- Поліпшений паралельний упор із двома затискачами;
- Пристрій повороту на 0 ° -45 ° з кутовою шкалою;
- Захисний кожух пильного полотна із пристроєм для відведення стружки;
- Гаки для зберігання кабелю живлення;
- Ручний штовхач;
- Підключення видалення пилу: Ø 35 мм;
- Невеликий розмір, мобільність застосування.
Комплектація:
- Диск 200х16 мм - 1 шт;
- Упор кутовий - 1 шт;
- Ручки фіксації паралельного упору – 2 шт;
- Кожух захисний – 1 шт;
- Толкатель - 1 шт;
- Упор паралельний – 1 шт;
- Ніж, що розклинює - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації – 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 11.8 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Глубина пропила под 45 градусами | 34 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина пропила под 90 градусами | 43 мм |
| Диаметр диска | 200 мм |
| Длина стола | 504 мм |
| Мощность | 1 |
| Число оборотов холостого хода | 2950 |
| Ширина стола | 334 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 999 ₴


