Пила торцювальна з протяжкою Sturm MS55305B — поєднує в собі функції дискової пили торцювальної і настільного розпилювального верстата. Модель оснащена потужним 2.2 кВт електромотором із ремінним приводом. Застосування ремінної передачі дозволило знизити навантаження на двигун, тим самим забезпечивши більший ресурс, а також зменшити рівень шуму. Діаметр робочого диска – 305 мм. Посадковий діаметр робочого диска – 25,4 мм. Особливості: функція протяжки, регулювання положення диска 45 градусів ліворуч і праворуч, регулювання кута нахилу столу 0, 15, 22,5,30 45 градусів ліворуч і праворуч, функція лазера. Максимальна глибина пропила за 90 градусів 102х340 мм, за 45 градусів 102х240 мм
Особливості:
- Ремінна передача збільшує ресурс двигуна;
- Функція протягування збільшує ширину пропилу;
- Просте транспортування завдяки ергономічним ручкам для перенесення та блокування пиляльної голови;
- Всі шкали та елементи управління добре видимі та інтуїтивно зрозумілі для використання;
- Лазер для точної індикації лінії різання (живлення від мережі, батарейки не потрібні);
- Нова розширена гарантія: 24 місяці;
Комплектація:
- Пила торцювальна Sturm MS55305B;
- Твердосплавний пиляльний диск (40 зубів) - 1шт. (Встановлений);
- Мішок для збору стружки - 1шт.;
- Ключ шестигранний - 1шт.;
- Притискна струбцина - 1шт.;
- Торцевий гайковий ключ - 1шт.;
- Додаткові упори заготовки - 2шт.;
- Інструкція з експлуатації;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 25 мм |
| Максимальная глубина пропила | 102 мм |
| Максимальная ширина пропила | 340 мм |
| Максимальный диаметр диска | 305 мм |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Угол наклона | 45 град. |
| Угол поворота | 45 град. |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Лазерный маркер | Нет |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Тормоз двигателя | Да |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴


