Sturm BD7065 (новинка 2022!) - універсальний вертикально-свердлильний верстат для точних робіт. Інструмент оснащений потужним та невибагливим у обслуговуванні 650 Вт асинхронним двигуном та ременною передачею з дев'ятьма швидкісними режимами, що дозволяють підбір оптимальної частоти обертання під конкретний матеріал. Швидкість обертання валу регулюється за допомогою перестановки ременя на шківах. Додаткову зручність використання забезпечують робочий стіл з можливістю регулювання як по висоті, так і по куту нахилу та обмежувач глибини свердління, що дозволяє заглиблювати свердло на задану величину. У штатну комплектацію вертикально-свердлувального верстата входять лещата для фіксації заготовок.
Призначення:
- для свердління отворів різного діаметра.
Особливості:
- Асинхронний двигун – у порівнянні з колекторними аналогами має більшу надійність, за рахунок виключення колекторно-щіткового вузла, значно менше схильний до нагрівання;
- Ремінний привід - забезпечує достатню амортизацію при стрибках кутової швидкості на приводних валах, знижує шум і вібрацію;
- Система регулювання частоти обертання шпинделя - можливість вибору оптимальної частоти обертання безпосередньо під конкретний матеріал. Щоб забезпечити потрібний швидкісний режим приводний ремінь, встановлюється в одному з дев'яти передбачених положень;
- Потужна сталева основа - підвищує стійкість верстата у процесі роботи, що позитивно впливає на точність свердління;
- Металеві приводні шківи - на відміну від пластмасових аналогів мають набагато кращу зносостійкість;
- Посилений приводний ремінь – має підвищену поперечну жорсткість, що забезпечує менший знос та кращу надійність;
- Електромагнітний вимикач із кнопкою екстреного вимикання - підвищує безпеку роботи з інструментом;
- Робочий стіл з регулюванням по висоті та куту нахилу – дозволяє змінювати положення заготовки щодо свердлильного патрона та закріпленої у ньому оснастки;
- Обмежувач глибини свердління - забезпечує заглиблення свердла точно на задану величину;
- Трикулачковий металевий 16 мм патрон - простота і надійність закріплення оснастки;
- Пластмасовий захисний щиток – прикриває робочий вузол, забезпечуючи захист користувача від стружок та тирси, неминучих у процесі свердління;
- Тиски у комплекті – дозволяють надійно зафіксувати оброблювану заготовку.
Гарантійні зобов'язання: на електроінструмент Sturm діє розширена гарантія 24 місяці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр сверла | 16 мм |
| Количество скоростей | 9 шт |
| Потребляемая мощность | 650 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Вертикально-сверлильный |
| Тип электродвигателя станка | асинхронный |
| Число оборотов холостого хода | 2500 об/мин |
| Общие параметры | |
| Вес | 16.8 кг |
| Дополнительные параметры | |
| Длина стола | 165 мм |
| Ширина стола | 165 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
- Цена: 6 500 ₴


