Циркулярна пилка Енергомаш ЦП-50185П - має двигун потужністю 1800 Вт, підходить для виконання пропилів по дереву та пластику, може виконувати роботу під кутами 45 і 90 градусів. У роботі використовуються диски діаметром 185 мм. Швидкість обертання диска в режимі холостого ходу 5500 об / хв, максимальна глибина пропилу 65 мм. Кут нахилу пиляльного блоку змінюється в діапазоні від 0 до 45 градусів. Паралельна напрямна забезпечує регулювання ширини матеріалу, що відрізається по всій довжині заготовки.
Особливості:
- потужний двигун 1800 Вт для високого тягового зусилля при обробці твердої та м'якої деревини;
- Твердосплавний пиляльний диск (185,0*20,0*2,5 мм);
- Пила надає можливість розпилу під кутом 0-45º;
- Швидкий доступ до щіток;
- Сталева опора;
- Захист від випадкового запуску;
- Вбудований патрубок для видалення стружки;
- Професійна серія — дозволяє безперервно працювати апаратом втричі довше, ніж аналогічною машиною побутового рівня складання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Максимальная глубина пропила | 65 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 185 мм |
| Параллельный упор | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Угол наклона | 45 град. |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Лазерный маркер | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Защитный кожух | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.96 |
| Диаметр диска, мм | 235 |
| Диаметр посадочного отверстия, мм | 20 |
| Источник питания | сетевой |
| Макс. глубина реза под углом 45, мм | 45 |
| Макс. глубина реза под углом 90, мм | 65 |
| Максимальный угол наклона, град | 45 |
| Потребляемая мощность, Вт | 1800 |
| Регулировка оборотов | Нет |
| Страна-производитель | Китай |
| Тип пилы | циркулярная |
| Частота вращения, об/мин | 5500 |
Информация для заказа
- Цена: 2 999 ₴





