Гайкокрут акумуляторний 1/2" MILWAUKEE, M18 FHIW2F12-502X, 2034Нм, (+ заряд.пристрій, 2 акум., HD кейс)
29 990 ₴
26 999 ₴
- В наличии
- Код: 4933492783
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
M18 FHIW2F12-502X Ударний гайковерт з високим крутним моментом, з'єднання 1/2 дюйма, Мілуокі 4933492783
Велика потужність: ударний гайковерт з високим моментом, що крутить, M18 FUEL™ забезпечує момент затягування 1491 Нм і момент відгвинчування 2034 Нм у дійсно компактному інструменті довжиною всього 193 мм.
2000 об/хв на неодруженому ходу, це на 35% вище, ніж у попереднього покоління.
Система, що захищає акумулятор від сильних вібрацій
Дуже міцний корпус, що гарантує високу міцність.
Три світлодіоди, розташовані попереду, гарантують відмінне освітлення робочої зони.
4 режими DRIVE CONTROL дозволяють швидко вибирати різні швидкості та моменти затягування.
Четвертий режим «викручування болта» забезпечує максимальний момент, що крутить, при відкручуванні, а потім знижується до 750 об/хв, не допускаючи втрати контролю над болтом.
Технологія FUEL™ змінює уявлення про бездротові електроінструменти. Безщітковий двигун, електроніка REDLINK PLUS™ та акумуляторна батарея REDLITHIUM™ забезпечують чудову продуктивність та довговічність.
Працює з усіма акумуляторами M18™ MILWAUKEE®.
Комплектація
Гайкокрут M18 FHIW2F12 - 1 шт.
Акумулятор M18 B5 5.0 Аг - 2 шт.
Зарядний пристрій M12-18 FC - 1 шт.
HD кейс.
Кількість режимів 4
Крутний момент на зрив, Нм 2034
Крутний момент, Нм 881 / 1220 / 1491 / 68
Макс. Ø болта, мм M36
Макс. кількість обертів, об/хв 2000
Макс. крутний момент, Нм 1491
Напруга, В M 18
Тип живлення Акумулятор
Тип двигуна Безщітковий
Хвостовик ½''
Кількість обертів, об/хв 0-700 / 0-1300 / 0-2000 / 0-2000
Вага, кг 3.4
Велика потужність: ударний гайковерт з високим моментом, що крутить, M18 FUEL™ забезпечує момент затягування 1491 Нм і момент відгвинчування 2034 Нм у дійсно компактному інструменті довжиною всього 193 мм.
2000 об/хв на неодруженому ходу, це на 35% вище, ніж у попереднього покоління.
Система, що захищає акумулятор від сильних вібрацій
Дуже міцний корпус, що гарантує високу міцність.
Три світлодіоди, розташовані попереду, гарантують відмінне освітлення робочої зони.
4 режими DRIVE CONTROL дозволяють швидко вибирати різні швидкості та моменти затягування.
Четвертий режим «викручування болта» забезпечує максимальний момент, що крутить, при відкручуванні, а потім знижується до 750 об/хв, не допускаючи втрати контролю над болтом.
Технологія FUEL™ змінює уявлення про бездротові електроінструменти. Безщітковий двигун, електроніка REDLINK PLUS™ та акумуляторна батарея REDLITHIUM™ забезпечують чудову продуктивність та довговічність.
Працює з усіма акумуляторами M18™ MILWAUKEE®.
Комплектація
Гайкокрут M18 FHIW2F12 - 1 шт.
Акумулятор M18 B5 5.0 Аг - 2 шт.
Зарядний пристрій M12-18 FC - 1 шт.
HD кейс.
Кількість режимів 4
Крутний момент на зрив, Нм 2034
Крутний момент, Нм 881 / 1220 / 1491 / 68
Макс. Ø болта, мм M36
Макс. кількість обертів, об/хв 2000
Макс. крутний момент, Нм 1491
Напруга, В M 18
Тип живлення Акумулятор
Тип двигуна Безщітковий
Хвостовик ½''
Кількість обертів, об/хв 0-700 / 0-1300 / 0-2000 / 0-2000
Вага, кг 3.4
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный крутящий момент | 2034 H*m |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 4 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
Информация для заказа
- Цена: 26 999 ₴








