FM 500-6 (601741000) Фрезер для обробки крайок Metabo
2 773 ₴
- Готово к отправке
- Код: 601741000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Легкий, компактний фрезер для обробки крайок, а також фрезерування профілів, обрізки й обробки пазів навіть однією рукою
- Потужний двигун для швидкого фрезерування деревини та матеріалів на основі деревини
- З об’ємною комплектацією: Паралельний упор, копіювальний фланець і роликова напрямна
- Точне, безступінчасте регулювання глибини та фіксація блока двигуна за допомогою різьблення зубчастої рейки
- Прозора опорна плита для максимального огляду фрези та деталі
- Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання
- Автоматичне відключення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Размер цанги | 6 мм |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Металлический кейс | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.3 |
| Диаметр цанги, мм | 6 |
| Источник питания | сетевой |
| Максимальное количество оборотов | 32000 |
| Потребляемая мощность | 500 |
| Потребляемая мощность, Вт | 500 |
| Регулировка оборотов | Нет |
| Тип | многофункциональный |
| Частота вращения, об/мин | 32000 |
Информация для заказа
- Цена: 2 773 ₴










