- Для автоматичного водопостачання, для поливання саду, та відкачування ґрунтових вод, а також для підйому, перекачування та циркуляції чистої води
- Напірний резервуар для підготовки води з економією енергії та малошумною роботою
- Манометричний вимикач на голівці насоса для автоматичної активації у разі підвищеної потреби у воді
- Конденсаторний двигун, що не потребує технічного обслуговування
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
- Система високоякісних контактних ущільнювальних кілець для тривалого терміну експлуатації
- Окремий отвір для заливання води для простого введення насоса в експлуатацію
- Пробка для зливу води (захист від замерзання), при відкручуванні не потрібні інструменти
- Для іригації садових ділянок з 1 або 2 дощовими установками
- Для однофазного змінного струму
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 15.9 кг |
| Вид насоса | Скважинный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Глубина до зеркала воды | 8 м |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальный напор | 45 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Сталь |
| Объем гидробака | 24 л |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Дополнительные характеристики | |
| Общий объём резервуара (ов) | 24 л |
| Уровень шума | 66 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 8 089 ₴



