KGS 216 M (613216000) Торцювальна пила Metabo
11 217 ₴
- В наличии
- Код: 613216000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Торцювальна пилка та пилка для різання під кутом мобільного класу M з функцією протягання — легка, точна, зручна в користуванні
- Precision Cut Line (PCL): точна тіньова лінія різання без додаткового регулювання завдяки продумано розташованому світлодіоду
- Висока продуктивність різання завдяки функції протягання для широких заготовок
- Поворотна плита зі швидким та точним налаштуванням поширених кутів завдяки точкам фіксації кутів
- Нахил пилкового полотна від -2 до 47°, завдяки чому можна виконувати зворотні розпили
- Надійна конструкція з алюмінієвого лиття під тиском для найважчих умов
- Ефективне відведення стружки завдяки інтегрованому подовженню каналу всмоктування
- Плавний пуск для тривалого терміну експлуатації двигуна та редуктора
- Розширення стола з можливістю висування, які також можна знімати для підкладання надзвичайно довгих заготовок
- Швидкозатискна струбцина для надійної фіксації заготовки зверху або спереду
- Обмежувач глибини для простоти виконання пазів
- Всі шкали та елементи управління добре видимі та інтуїтивно зрозумілі для використання
- Ергономічні зони захвату для утримування однією або двома руками
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальная глубина пропила | 70 мм |
| Максимальная ширина пропила | 305 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 216 мм |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Угол наклона | 45 град. |
| Угол поворота | 45 град. |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Лазерный маркер | Нет |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Тормоз двигателя | Да |
Информация для заказа
- Цена: 11 217 ₴










