



SSD 18 LT 200 BL (602397850) Акумуляторний ударний гайковерт Metabo
5 154 ₴
- Готово к отправке
- Код: 602397850
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Компактний акумуляторний ударний гайковерт із внутрішнім шестигранником 1/4" й крутним моментом 200 Н·м
- Унікальний безщітковий двигун Metabo для швидкого виконання роботи та високої ефективності свердління й загвинчування
- Три ступені регулювання крутного моменту і частоти обертання для виконання широкого спектру робіт
- Вбудоване підсвічування робочої зони
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла й довговічності
- Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією праворуч або ліворуч
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.17 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный крутящий момент | 200 H*m |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/4" |
| Дополнительные функции | |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 5 154 ₴


