- KS 190 це легка компактна пилка для універсального використання на будмайданчиках
- Регулювання глибини пропилу дозволяє пиляти заготовки від 0 до 68 мм
- А механізм нахилу підошви дозволяє пиляти заготовки під кутом від 0° до 45°
- Інструмент оснащений додатковою рукояткою, в передній частині, для зручної та надійної фіксації в руках
- Міцна підошва з алюмінієвого сплаву, виготовленого шляхом лиття під тиском
- Диск діаметром 190 мм легко змінюється завдяки блокуванню шпинделя
- Для роботи без пилу реалізовано можливість підключення до пилососу через перехідник (постачається окремо)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальная глубина пропила | 68 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5800 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 190 мм |
| Параллельный упор | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Состояние | Новое |
| Угол наклона | 45 град. |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴


