


KS 85 FS (601085000) Ручна дискова пила Metabo
11 338 ₴
- Готово к отправке
- Код: 601085000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Надійна ручна дискова пила може використовуватися безпосередньо на напрямних шинах Metabo, а також Mafell, Bosch, Festool, Makita, HiKOKI, Hilti й інших виробників
- Швидкий, точний торцевий розріз, просто шляхом з'єднання з рейковим верхняком Metabo KFS (аксесуари)
- Легка направляюча станина з алюмінієвого лиття під тиском
- Область біля рукоятки з нековзкою накладкою Softgrip
- Точний алюмінієвий упор з двома напрямними полегшує виконання розрізів
- Чітко видимий індикатор різання для розпилювання по розмітці
- 0°-положення додатково регулюється для максимальної точності пиляння
- Можливість підключення універсального пилососа
- Патрубок для відведення стружки повертається і фіксується відповідно до кожної робочої пози
- Автоматичне відключення вугільних щіток для захисту двигуна
- Напрямна рейка постачається як приладдя
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 8.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальная глубина пропила | 85 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 235 мм |
| Параллельный упор | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Угол наклона | 48 град. |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 11 338 ₴


