Metabo BE 650 - електродриль для свердління отворів в деревині, цеглі та ін. Обладнана електронним регулюванням обертів від 0 - 2 800 об / хв для якісного свердління в різних видах матеріалу.
Особливості дрилі Metabo BE 650:
- робота без патрона, завдяки внутрішньому шестигранник в шпинделі;
- можливість встановлювати потрібні обороти за допомогою спеціального коліщатка;
- зручна рукоятка зі спеціальним покриттям від ковзання;
- функція реверсу дозволяє використовувати інструмент як шуруповерт, а також безпечно викрутити свердло в разі заклинювання;
- можливість свердлити отвори діаметром 30 мм в деревині, і 13 мм в стали.
Електричний дриль Metabo BE 650 комплектується:
- швидкозажимним свердлильним патроном.
Дриль Metabo BE 650 легкий інструмент потужністю 650 Вт для побутового та професійного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 10 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Питание | |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Ограничитель глубины сверления | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 14 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ударный режим | Нет |
| Функция миксер | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴


