- Універсальне застосування при гарячому склеюванні деревини, пластмаси, картону, скла, кераміки, каміння, текстилю, коркового матеріалу, шкіри, металу тощо.
- Також підходить для герметизації та заповнення швів, для ремонту з використанням плавкого клею
- Точне дозування завдяки механічній подачі клею
- Оптимальна обробка клеєм завдяки нагрівальному елементу, який підтримує постійною температуру плавкого клею
- Дротяна скоба та опорна поверхня на корпусі, щоб можна було надійно поставити прилад після використання
- Чиста робота без підтікання завдяки насадці з кульковим клапаном
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.25 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр стержня | 11 мм |
| Максимальная рабочая температура | 200 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Электронная регулировка температуры | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 111 ₴



