Basic 160-6 W OF (601501000) Компресор Metabo
7 364 ₴
- В наличии
- Код: 601501000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Зручний 6-літровий компресор з потужним двигуном для універсального використання
- Ідеально підходить для скріплювання степлерами, прибивання цвяхами, продування, заповнення шин і для роботи із картриджними пістолетами, мастильними шприцами та заклепувальними кліщами
- Легко переноситься та економить місце завдяки складаній ручці та невеликим габаритам
- Поршневий компресор без змащування: просте транспортування та зменшені витрати на сервіс
- Панель інструментів з манометрами з чіткою індикацією тиску в ресивері та робочого тиску
- Регулювання робочого тиску залежно від завдань завдяки редуктору з манометром
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
- Прогумовані опорні ножки передбачені для забезпечення оптимальної стійкості навіть під час транспортування
- Зручний стік конденсату через шаровий кран з рукояткою лопаті
- 10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 8.4 кг |
| Максимальное давление | 8 МПа |
| Объем ресивера | 6 л |
| Расположение ресивера | Горизонтально |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 0.9 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка давления | Да |
| Система автоматической защиты | Да |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Компресорне обладнання |
| Категории товаров 2 | Поршневі компресори |
Информация для заказа
- Цена: 7 364 ₴








